April 04 2020 18:56:07
Nazwa u篡tkownika

Has這

WIOSNA, WIELKANOC...
Kochani jak ten czas p璠zi! Po tych wszystkich mro幡ych dniach nadesz豉 wyczekiwana przez wszystkich wiosna i 安i皻a Wielkanocne. Co przez ten czas dzia這 si w 鈍ietlicy szkolnej mo瞠cie sprawdzi w galerii.
¤ KasiaF dnia March 28 2018 17:47:20 · Drukuj
FERIE W 紎EMCE
Ferie zimowe w 紎EMCE
Czas ferii to czas, kt鏎y powinno sp璠za si poza miastem, na 郾iegu i powietrzu. Ale co zrobi je郵i nie mo積a wyjecha, a na podw鏎ku nie ma ani grama 郾iegu?
Odpowied jest prosta – przyj嗆 na p馧koloni do szko造.
W tym roku szkolnym p馧kolonia zimowa organizowana w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 8 by豉 naprawd atrakcyjna zar闚no dla pierwszo- jak i sz鏀toklasist闚.
W鈔鏚 atrakcji zaplanowanych dla dzieci znalaz這 si wyj軼ie na lodowisko OSiR Ska趾a, zabawy we Freestyle Parku, warsztaty kulinarne w pizzerii Capello oraz gra w kr璕le w kr璕ielni Gravitacja w Katowicach. Ale to nie wszystko! W czwartek w trakcie spotkania z p. Barbar Siwek w Bibliotece Miejskiej uczniowie poznali wiele ciekawych informacji nt. 篡wio堯w. P騧niej mieli okazj zwiedzi budynek Stra篡 Miejskiej i pozna prac stra積ik闚 miejskich. Niestety z powodu deszczu nie mogli鄉y obejrze radiowozu. W ostatnim dniu p馧kolonii dzieci odwiedzi造 Muzeum Powsta 奸御kich, gdzie zwiedzi造 wystaw poznaj帷 wa積e wydarzenia historyczne naszego regionu.
Ka盥ego dnia dzieci uczestniczy造 w zaj璚iach integracyjnych, plastycznych, muzycznych i konkursach. Odby造 si tak瞠 zawody sportowe na sali gimnastycznej. A panie kucharki serwowa造 nam pyszne obiady wed逝g menu u這穎nego przez uczestnik闚 p馧kolonii. Na zako鎍zenie tygodnia wr璚zyli鄉y nagr鏚y za udzia w konkursach i p馧kolonii. Wprawdzie nie uda這 nam si ani razu wyj嗆 na sanki, ale i ca造 tydzie uwa瘸my za bardzo udany i przede wszystkim sp璠zony bezpiecznie w gronie koleg闚 i kole瘸nek!
¤ KasiaF dnia February 11 2018 20:47:30 · Drukuj
P茛KOLONIE ZIMOWE 2017/18
¤ KasiaF dnia January 28 2018 14:35:47 · Drukuj
FERIE 2017/18
Kochane dzieciaki ju s FERIE. Tak wyczekane i wyt瘰knione. 砰czymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku. A tym, kt鏎zy bior udzia w p馧koloniach przypominamy, 瞠 widzimy si w poniedzia貫k o 9.00. W naszej galerii fotki z grudniowych dni w 鈍ietlicy czyli: dzie g鏎nika, miko豉jki, renifery, konkurs na naj豉dniejsz kartk bo穎narodzeniow i inne.
¤ KasiaF dnia January 28 2018 14:32:26 · Drukuj
NOWY ROK 2018
Kochani po chwilowych problemach technicznych wracamy w Nowym Roku z nowa energi, zapa貫m do pracy i u鄉iechem, czego i Wam wszystkim 篡czymy!

A teraz nadrabiamy zaleg這軼i:

- 安ietlica SP19 zorganizowa豉 mi璠zy鈍ietlicowy konkurs na kartk bo穎narodzeniow, kt鏎y wygra豉 nasz Julia Figura z klasy 3d. Brawo!!
!
- w konkursie plastycznym Mi og這szonym przez 鈍ietlic SP4 drugie miejsce zaj窸a Dominika Postawa z kl. 4a, wyr騜nienie otrzyma造 dziewczynki z klasy 3d Marta Stani闚, Karolina Postawa i Oliwia Dobruchowska za prac zbiorow.

Organizatorom dzi瘯ujemy za zaproszenia i wspania貫 nagrody

¤ KasiaF dnia January 02 2018 09:16:10 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.01 141,575 Unikalnych wizyt